Wystrój wnętrz, podobnie jak ubrania, podlega modzie. Projektanci od lat zmieniają powszechne przekonanie o tradycyjności łazienek. Przestają one być już tylko funkcjonalnymi przestrzeniami, a stają się pokojami kąpielowymi, gdzie odpoczywamy i oddajemy się kojącym ciało i umysł doznaniom. Realizacja tego trendu wymaga ciągle nowych technologii, kreatywnych pomysłów i oryginalnych stylistycznych wizji. Coraz częściej nowoczesne łazienki są projektowane przez znanych designerów. Nowoczesne meble, naturalne wykończenia takie jak skóra, sklejka czy papier, a ostatnio bardzo modne szkło, decydują o tym, że wnętrze nabiera modnego stylu. Zdaniem projektantów niezależnie od panujących trendów zawsze warto zainwestować w armaturę łazienkową, która jest klasyką designu.

 

Liczą się detale

Baterie łazienkowe mają wyjątkową moc. To właśnie one swoją stylistyką mogą przenosić nas w klimat starożytnych czasów, pobudzać wyobraźnię, wreszcie mogą ułatwić życie podczas wykonywania codziennych czynności.

 

Elegancka, ale i zarazem stonowana stylistyka baterii Bingo Star z jednej strony doskonale komponuje się z wystrojem każdej łazienki, z drugiej wpasowuje się w trendy lansujące funkcjonalne baterie umywalkowe. Zastosowanie wysokiej obrotowej wylewki zapewnia swobodę ruchów gwarantując przy tym mnóstwo przestrzeni. Ambitna stylistyka dla młodych rodzin za przystępną cenę – tej maksymie firma Kludi pozostała wierna także w przypadku baterii umywalkowej Bingo Star. Bliźniacza siostra łazienkowej Bingo Star – bateria kuchenna została uhonorowana nagrodą IF Design Award 2005. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych w branży projektowej.

 

Rodzaje baterii Bingo Star:

  • Jednouchwytowa bateria umywalkowa
  • Jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką – wersja podstawowa
  • Wersja z wyciąganą wylewką
  • Wersja z przyłączem Multi do pralki lub zmywarki
  • Wersja ze złączem Bajonett do montażu podokiennego