Dom Kredytowy Notus konsekwentnie realizuje zamierzone cele, co potwierdza druga pozycja w rankingu sprzedaży kredytów hipotecznych opublikowanym przez Związek Firm Doradztwa Finansowego za pierwsze półrocze 2010 roku.

notusOsiągnięty wynik potwierdza rosnące znaczenie Domu Kredytowego Notus na rynku doradztwa finansowego. W pierwszym półroczu 2010 roku Dom Kredytowy NOTUS wypłacił kredyty na kwotę 889 mln PLN, co oznacza wzrost udziału firmy w rynku kredytów hipotecznych o 30 proc.

- Porównując wyniki kwartał do kwartału bieżącego roku oraz pierwsze półrocze 2010 roku do pierwszego półrocza zeszłego roku mogę powiedzieć, że  Dom Kredytowy Notus bardzo dobrze wykorzystał czas zawirowań na rynku kredytów hipotecznych w 2009 r, co potwierdzają wyniki sprzedaży osiągnięte w pierwszym półroczu 2010 roku. Niewątpliwe czas kryzysu, był dla firmy okresem ostrożnego, ale ciągłego rozwoju  (kolejne nowe oddziały, powiększanie istniejących oddziałów w dużych miastach oraz konsekwentna polityka rekrutacji nowych doradców) – komentuje Jacek Dziadak, Wiceprezes Zarządu Domu Kredytowego Notus.

Firma podkreśla, że sukces zawdzięcza przyjętej strategii działania, która opiera się na budowaniu relacji biznesowych, a nie na agresywnej polityce marketingowej.

- Strategia firmy opiera się na konsekwentnym i ciągłym budowaniu relacji z partnerami biznesowymi. Dobra i profesjonalna współpraca jest kluczem do sukcesu Notusa i to właśnie dzięki niej umocniliśmy się jako broker w czasie spowolnienia gospodarczego. Dodatkowo dbamy o jakość usług kładąc duży nacisk na szkolenia doradców, którzy są główną wizytówką firmy. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego rozwoju i z optymizmem patrzymy w przyszłość – tłumaczy Jacek Dziadak.