Tecenagroda.jpg

 

 

Wprowadzony na rynek w maju ubiegłego roku system odwodnień liniowych TECEdrainline otrzymał wyróżnienie w konkursie Wybór Roku 2008 organizowanym przez miesięcznik Łazienka.

W tym samym miesiącu nagrodę zdobył także inny produkt firmy TECE – rura wielowarstwowa TECEflex. Czytelnicy magazynu Systemy Instalacyjne uznali ją za System Instalacyjny 2007 w kategorii rury.

TECEdrainline to nowoczesny system odwodnień prysznicowych, który pozwala na budowę natrysku bez konieczności montażu tradycyjnego brodzika. W skład produktu wchodzą rynny odpływowe (proste orazTecestatuetka.JPG kątowe) a także wykonane ze stali szlachetnej ruszty wzornicze dostępne w 6 różnych wzorach. Niewielka wysokość konstrukcyjna umożliwia wykorzystanie systemu zarówno w nowych jak i modernizowanych obiektach.

Rura wielowarstwowa TECE to uniwersalny produkt do zastosowania w instalacjach sanitarnych, grzewczych i ogrzewania podłogowego. Powstaje na bazie rury sanitarnej pokrytej dodatkowo warstwą folii aluminiowej zgrzewanej doczołowo. Jest niezwykle odporna na wysoką temperaturę, ciśnienie i działanie korozji. Dzięki wysokiej elastyczności można ją układać ręcznie, bez użycia dodatkowych narzędzi. Łączenie rur tuleją zaciskową pozwala na wyeliminowanie zawodnych taśm uszczelniających i pierścieni typu O-ring.