- Budownictwo i budowa domu dla profesjonalistów – SolidnyDom.pl - http://solidnydom.pl -

Inne reklamy

{mosimage}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany może być na wybrany temat, który jest związany z produktami lub usługami klienta. Zajawki najnowszych artykułów pokazują się na stronie głównej w postaci zdjęcia i tekstu do 300 znaków. Czas emisji: nieograniczony strona z artykułem może zawierać elementy graficzne (logo, produkt, wykres, itp.) Klient/agencja dostarcza tekst artykułu oraz materiały do wykonania strony (grafiki: np. logo, zdjęcia, wykresy, itp.)‏Specyfikacja techniczna: Zajawka: grafika 220×140 pikseli plus tekst: max. 300 znaków, 15 kB Artykuł: nie więcej niż 10.000 znaków (ze spacjami)‏, linki tekstowe – nie więcej niż 5, informacja, które fragmenty tekstu lub grafiki mają być hiperłączami do stron Klienta i pod jakie adresy mają kierować. Tekst jest opatrzony komentarzem „artykuł sponsorowany”.Czas przygotowania strony od momentu otrzymania kompletu materiałów wynosi 3 dni robocze

{mosimage}

 

 

 

Scroll footer
Reklama w postaci przewijającego się paska a samym dole okna przeglądarki. Może zawierać określony tekst, elementy graficzne, animowane, a nawet interaktywne. Mimo ewentualnego przewijania strony pasek reklamowy pozostaje na swoim miejscu. Rozmiary: 1100×30 waga: 25kB

{mosimage}

SurroundAd
Reklama, która pokazuje się użytkownikowi jednocześnie na dwóch dużych formach reklamy. Istnieje możliwość interakcji pomiędzy tymi dwiema formami reklamowymi.

{mosimage}

 

 

 

VideoAd
Reklama wykorzystująca nowe technologie (streaming), które pozwalają na emisję filmu reklamowego z dźwiękiem.
Rozmiary: 300×250 Do 15 sekund. Technika streamingu do ustalenia.

{mosimage}

 

 

 

Tapeta
Reklama wyświetlana na całej stronie serwisu jako tło. Wyceniana na tydzień. Format gif lub jpg.

{mosimage}

Sponsoring całego serwisu lub konkretnych sekcji
w serwisiepozwala na dotarcie do silnie sprecyzowanych
grup docelowych.

Oferta obejmuje kompleksowe kampanie sponsoringowe. Cały serwis może mieć umieszczone loga sponsora w miejscach „nie do pominięcia wzrokiem” oraz w aliansie z logo serwisu. (np. “sponsoruje Beckers”)

{mosimage}

 

 

Branding
Podobnie jak w przypadku działu dedykowanego i sponsoringu, branding jest elementem oferty handlowej. Dzięki zawężonym wynikom wyszukiwania konkretnej oferty, łatwo określić profil użytkownika. Branding jest formą ściśle dedykowaną i polega na jednoczesnym wyświetlaniu trzech form na odsłonie.
Belka otwierająca
Śródtekst
Belka zamykająca

{mosimage}

 

 

 

Forum
Formy reklamy:
– Stała obecność w sekcji
– Sponsoring
– Obrendowanie serwisu w logo
– Billboard
– Banner
– Rectangle
– Zajawki na stronie głównej.

{mosimage}

Blog
Formy reklamy:
– reklama w postaci stałej obecności reklam w sekcji
– tapeta

{mosimage}

 

 

 

 

 

Mailing

Serwis dom.pl posiada w swojej ofercie mailling o całkowitej liczbe kont równej 13 000 kont. Istnieje możliwość zamieszczania reklam w mailingu w postaci tekstów sponsorowanych, jak również banerów klienta.


Artykuł wydrukowany z Budownictwo i budowa domu dla profesjonalistów – SolidnyDom.pl: http://solidnydom.pl

Adres artykułu: http://solidnydom.pl/inne-reklamy.html

Copyright © 2009 SolidnyDom.pl. All rights reserved.