armstrong1.jpgSufity podwieszane firmy Armstrong, wykorzystywane m.in. w szpitalach, laboratoriach, aptekach, kuchniach czy pomieszczeniach biurowych oraz konferencyjnych, zostały unowocześnione i wyposażone w specjalny system TLX, który umożliwia jeszcze łatwiejszą i bardziej precyzyjną instalację.

Stworzenie specjalnej akustyki, właściwego odbicia światła, zapewnienie wytrzymałości oraz czystości i możliwości integracji z innymi instalacjami w pomieszczeniach jest możliwe dzięki dobraniu i zamontowaniu odpowiedniego sufitu podwieszanego. Firma Armstrong posiada szeroką gamę płyt sufitowych (mineralne miękkie, mineralne twarde, metalowe i drewniane).Do swojej oferty wprowadziła właśnie nowy bardziej wytrzymały ruszt TLX, które umożliwi prostszy i szybszy montaż.

Podwójny ścieg i grubość krawędzi profili Peakform zwiększają odporność na skręcanie i zginanie. Poprzeczka TLX z unikalnym, kompozytowym klipsem to nowość w montażu profili poprzecznych. Haczykowy klips gwarantuje mocne, równe i wysoce stabilne połączenia całej konstrukcji. W systemie TLX mamy także pewność, że profile poprzeczne zostały umieszczone we właściwej pozycji, ponieważ jest to sygnalizowane przez charakterystyczne kliknięcie. Dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa zapewnia rozwiązanie, które samodzielnie ustala kwadraturę rusztu sufitowego.

armstrong2.jpgMontaż konstrukcji jest też łatwiejszy dzięki wykorzystaniu specjalnych kształtów profili (Peakform), które zapewniają szybkie cięcie, np. profili poprzecznych.

Struktury zawieszenia sufitów podwieszanych elastycznie dopasowują się do szerokiego asortymentu płyt sufitowych. Profile poprzeczne są dostępne w niestandardowych rozmiarach i szerokiej gamie kolorów. Profile TLX pasują do wcześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych.