Modne wnętrza nie muszą już zachwycać wielością form i wzorów. Specjaliści stawiają obecnie na spójność stylistyczną. Liczy się pomysł i konsekwencja, które pomogą nam w uzyskaniu harmonii naszych domowych pomieszczeń.


Nowa linia produktów Kludi Mx nie tylko zachwyca wielością asortymentu, ale też – umożliwia nam skomponowanie elementów armatury tak, aby perfekcyjnie spełniały nasze potrzeby i wymagania.


 Prostota i skromność wystroju łazienki stanowią świetną oprawę dla dynamiki zawartej w bateriach Kludi Mx. Zgrabna sylwetka armatury umili każdemu śpiochowi pierwsze poranne chwile w łazience. W zależności od wielkości naszej umywalki, możemy dobrać baterię z wylewką krótszą lub dłuższą. Obie wyposażone są w perlator s-pointer, który reguluje kąt padania strumienia wody.


Wyróżnikiem serii Kludi Mx jest uchwyt o łukowatym kształcie.


 Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa jest wyposażona w perlator kaskadowy napowietrzający strumień wody. Dzięki automatycznemu przełącznikowi natrysk/wanna możemy w każdej chwili zakończyć kąpiel szybkim chłodnym natryskiem poprawiającym krążenie.


Bateria wannowo-natryskowa Kludi Mx występuje również
w wersji termostatycznej. Posiada ona uchwyt regulacji temperatury z blokadą przy 38°C, która skutecznie ochroni nas przed poparzeniami. Nienagrzewająca się obudowa wyeliminuje natomiast ryzyko przykrych niespodzianek termicznych.


 


Foto: Kludi Mx – jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa (dostępna również w wariancie podtynkowym)


Prysznic powinien wiązać się z relaksem i poczuciem odprężenia. Dlatego warto postarać się, aby nic nie zakłóciło nam błogich chwil pod natryskiem. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się bateria z termostatem, która zapewni stałą
temperaturę wody. Blokada przy 38°C sprawi, że nasza skóra doświadczy kąpieli w optymalnej dla niej temperaturze.


Zwolennicy gorących kąpieli będą musieli użyć umieszczonego na uchwycie przycisku. Dopiero wówczas z rączki natrysku popłynie woda cieplejsza niż 38°C.