wnetrze_wings.jpgDeweloperzy oferujący jedynie metry kwadratowe powierzchni mieszkalnej nie mieliby szans na obecnym rynku nieruchomości. Konkurencja jaka powstała w przeciągu ostatnich kilku lat nie tylko poszerzyła ofertę deweloperów, ale podniosła również oczekiwania klientów.

I tak deweloperzy na terenie budowanych osiedli dbają o powstanie placu zabaw dla najmłodszych, basenu dla aktywnie spędzający wolny czas oraz salonów SPA dla dbających o urodę oraz pełnego monitoringu dla ceniących sobie poczucie bezpieczeństwa. Do najbardziej oryginalnych pomysłów zaliczyć można budowę przedszkola lub nadrzecznej promenady.

wnetrze_wings2.jpg- Wzrost zamożności Polaków sprawia, że są oni coraz bardziej wymagającymi klientami – uważa Marcin Trzciński Dyrektor Sprzedaży Wings Development, spółki, która inwestowała w luksusowe apartamenty w Warszawie i Krakowie, a obecnie również we Wrocławiu. – Budując kompleksy apartamentów mamy również na uwadze otoczenie, w którym się znajdą. Dlatego też przy naszej najnowszej inwestycji – Angel Wings zdecydowaliśmy się również na rewitalizację terenu, przy którym kompleks luksusowych apartamentów powstanie – dodaje Trzciński.

Konkretnie chodzi o nadbrzeże rzeki Oławy na wrocławskim Przedmieściu Oławskim, gdzie pod koniec 2011 roku w otoczeniu kawiarenek zostanie wybudowana 200-metrowa promenada, z której korzystać będą mogli nie tylko mieszkańcy Angel Wings, ale także wszyscy wrocławianie. Trzeba przyznać, że jest to idea dosyć ambitna, bo czego władze miasta nie zdołały zrobić, za to teraz biorą się prywatni inwestorzy.

zblizenie_wings.jpg

Pytaniem otwartym pozostaje również to, kiedy w „wyposażeniu” mieszkania kończy się standard, a kiedy zaczyna bonus i kto ma o tym decydować. W tej sytuacji powiedzenie „nasz klient, nasz pan” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Bo wyobraźnia klientów nie zna granic. A możliwości deweloperów?