Co wybrać z bogatej oferty produktów budowlanych, w której znajdziemy farby i tynki akrylowe, krzemianowe czy silikonowe?


Do wyboru do koloru

Farba akrylowa Baumit GranoporFarbe charakteryzuje się dobrą przyczepnością. Jest przeznaczona zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz, szczególnie dla nowo wznoszonych budowli. Nadaje się na tynki cementowo – wapienne i cementowe, a także na beton, płyty gipsowo – kartonowe, tynki gipsowe i systemy ociepleń na styropianie. Dostępna w 200 kolorach wg wzornika Baumit COME.

Farba dekoracyjna Baumit ArtLineFarbe gwarantuje intensywne i pełne emocji akcenty kolorystyczne. Przeznaczona jest do nowoczesnego i indywidualnego kształtowania elewacji. Można ją stosować również do wnętrz. Farba dostępna jest w 30 intensywnych odcieniach kolorystycznych według wzornika Baumit ArtLine.

Farba silikonowa Baumit SilikonFarbe odporna na spaliny i mikroorganizmy, charakteryzująca się niską podatnością na zabrudzeni. Doskonale nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, w szczególności na podłoża mineralne. Jej wysoka zdolność krycia umożliwia stosowanie farby do renowacji starych powłok silikatowych i dyspersyjnych z dobrą przyczepnością. Ze względu na niską tendencję do brudzenia się farba silikonowa stosowana jest często w obszarach o wysokim zanieczyszczeniu środowiska. Dostępna w 200 kolorach wg wzornika Baumit COME.

Farba krzemianowa Baumit SilikatFarbe charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością.
Z powodzeniem może być stosowana jako wykończenie systemów renowacyjnych na obiektach zabytkowych oraz systemów ociepleń na styropianie oraz wełnie mineralnej.

Szeroki wybór kolorów sprawi, że tworzenie elewacji lub wnętrza własnego domu wiązać się będzie z jeszcze większymi emocjami, jednocześnie umożliwi taki dobór barwy, aby w pełni oddawała indywidualny charakter każdej pokrytej powierzchni.

Dostępna w 200 kolorach wg wzornika Baumit COME.