Obecnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska. Osoby zainteresowane pracą u nas mogą przesyłać swoje aplikacje – być może wkrótce będziemy potrzebować kolejnych pracowników. Oferujemy urozmaicony zakres pracy w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się dziedzinie oraz sympatyczną atmosferę w młodym zespole. Jeśli spełniają Państwo poniższe wymagania – zachęcamy do przesłania nam swojej aplikacji.

Inżynier (Warszawa)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Projektowanie instalacji i rozdzielnic elektrycznych w AutoCAD
  • programowanie urządzeń EIB – oprogramowanie (w j. angielskim) jest proste i logiczne
  • Uzgadnianie wymagań z klientami
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Koordynowanie całości prac realizacji projektu
  • Sporadyczny montaż urządzeń w realizowanych obiektach
  • Opieka serwisowa nad zrealizowanymi Systemami
  • Prowadzenie prezentacji o instalacjach inteligentnych
WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji i rozdzielnic elektrycznych nn w AutoCAD
  • uprawnienia SEP do min 1kV
  • umiejętność koordynacji realizacji projektów
  • skuteczność w realizacji zadań
  • dobra organizacja pracy
  • praktyka we współpracy z klientami
  • dobra komunikatywność
  • obsługa aplikacji MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność
  • rzetelność
  • “niepalenie”
Jeśli spełniają Państwo WSZYSTKIE powyższe wymagania – chętnie przeanalizujemy Państwa kandydaturę. Podkreślamy – powyższe kwestie są NIEZBĘDNE u kandydata i w ich ramach nie przyjmujemy żadnych kompromisów, czy wyjątków w rodzaju “szybko się nauczę”. Takie wyjątki są możliwe tylko w ramach organizowanych przez nas darmowych praktyk.

ATUTY DODATKOWE

  • Uprawnienia budowlane do projektowania instalacji elektrycznych nn
  • samochód dla potrzeb dojazdu na realizowany obiekt
  • znajomość języka niemieckiego (technicznego)
  • znajomość języka angielskiego (technicznego)
  • znajomość branży HVAC i teletechnicznej
  • umiejętność projektowania systemów EIB w ETS
Handlowcy (cały kraj)
Charakterystyka kandydata: osoby aktywne, z całego kraju. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne zależne od wartości zakupionych przez klienta urządzeń.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV (+ew. fotografię) przyjmujemy TUTAJ. Prosimy zamieścić klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ust. o ochronie danych os. z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy zachowanie poufności zgłoszeń.