O wrocławskich targach nieruchomości donosi Money.pl. Wrocławska impreza z roku na rok się rozrasta, a coraz większe zainteresowanie zmusiło oganizatorów do przeniesienia targów do większego obiektu. Po raz pierwszy targi gościć będą w Hali Stulecia. Do dyspozycji gości i uczestników oddanych zostanie 14 tys. mkw. powierzchni. Organizatorzy podkreślają, że według opinii uczestników poprzednich edycji REFE są czwartym pod względem ważności po: MIPIM w Cannes, EXPO REAL w Monachium i Meeting Point w Barcelonie spotkaniem specjalistów z branży nieruchomości – donosi Money.pl.


Co ciekawe, 16 edycja imprezy wprowadza zmiany w formule targów – teraz wiosenne targi REFE będą miały charakter międzynarodowy, jesienna edycja będzie natomaist poświęcona rynkowi krajowemu.

Bez zmian pozostanie podział targów na dwie części: inwestycyjną - gdzie swoją ofertę zaprezentują m.in.: urzędy miast i gmin oraz starostwa powiatowe oraz na mieszkaniową – gdzie prezentować się będą m.in,: deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz pośrednicy, banki i instytucje finansowe.

Targom towarzyszyć będzie konferencja pod hasłem “Potencjał inwestycyjny Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu trzech dni będzie można wysłuchać ponad 40 prelekcji: między innymi o rynkach nieruchomości w krajach Europy Środkowej, rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w największych polskich miastach, elementach wpływajacych na wartość inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz inwestycjach w nieruchomości turystyczne – donosi Money.pl.