Jedna z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim hucznie obchodziła niedawno  swoje święto. 26 maja br. w Teatrze Wybrzeże odbyła się uroczystość, którą uświetnił koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Moniki Stefaniak.

Z okazji 25-lecia Inpro S.A. przygotowała specjalny prezent dla klientów, którzy do 30 maja 2012 r. podpiszą umowę kupna mieszkania lub domu. W ramach prezentu nabywcy otrzymają zaproszenie na  weekendowy pobyt w luksusowym Hotelu **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni. Voucher obejmuje zakwaterowanie, śniadanie i obiadokolację, atrakcje hotelowe (w tym korzystanie z centrum SPA) dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

inpro

„Odniesiony sukces zawdzięczamy bardzo dobrej znajomości rynku wynikającej z wieloletniego doświadczenia, ale także pracowitości i zaangażowaniu całego zespołu pracowników. Zaczynaliśmy w ciekawych latach 80-tych, okresie szans i wielkich przemian. Zbudowaliśmy silną Grupę Kapitałową. Dzisiaj jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Chcemy to ważne dla nas wydarzenie uczcić, podziękować pracownikom za zaangażowanie i ciężką pracę, a klientom za zaufanie”. – mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.