Polacy słyną na całym świecie ze swojej pracowitości i rzetelności. Lubimy wszystko robić samodzielnie. Dlatego też niektórzy z nas nadal budują domy systemem gospodarczym, albo przynajmniej sami zajmują się ich wykończeniem.

ES Polska dostosowuje swój produkt do potrzeb rynkowych. W programie ZŁOTA RĄCZKA każdy majsterkowicz otrzymuje korzystne rabaty od ES Polska.  Tym samym obniża się cena domu średnio o 13%.

budowa domu- Chcemy, aby nasza oferta była dostępna jak najszerszej grupie klientów. Chcemy zaoferować najniższe ceny na rynku i najkorzystniejsze miesięczne raty. Dlatego stworzyliśmy dla program ZŁOTA RĄCZKA – mówi Michal Jalovecky – prezes ES Polska. Budując kolejne domy ES Polska spotykała się z sytuacją, że klient rezygnował z części prac wykończeniowych – powody były różne. Często wiązało się to z tym, że inwestor chciał samodzielnie, po swojemu wykończyć sobie dom. Dla takich osób ES Polska stworzyła program ZŁOTA RĄCZKA, gdzie z kosztorysu domu wykreślono wszystkie prace wykończeniowe.

Budując dom w programie ZŁOTA RĄCZKA klient nic nie traci z podstawowej oferty ES Polska. Nadal otrzymuje kompleksową obsługę od ES. Może również skorzystać z programu MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE i zaprojektować sobie dom według własnych koncepcji. Częścią oferty jest również uzyskanie w twoim imieniu pozwolenia na budowę oraz przygotowanie odpowiedniego finansowania budowy domu.

Decydujesz się na budowę domu w programie ZŁOTA RĄCZKA, klient może
wykreślić z kosztorysu takie pozycje jak schody, podłogi, malowanie ścian i inne drobne prace wykończeniowe. Prace, które polska „złota rączka” bez odpowiednich kwalifikacji budowlanych  ani wykształcenia w tym fachu wykona z łatwością i przyjemnością.

ES Polska wychodzi z założenia, że zdolny i pracowity człowiek zasługuje na pomoc, dlatego też oferuje możliwość zakupu materiałów wykończeniowych ze znaczną zniżką.

Będziesz mógł kupić kafelki, parkiet czy inne elementy wyposażenia z taką samą zniżką, jaką otrzymuje ES. Dzięki połączeniu zniżek, jakie posiada firma u dostawców materiałów oraz umiejętnościom naszych klientów, możemy obniżyć ostateczną cenę domu średnio  o 13%.

ES Polska wraz z programem ZŁOTA RĄCZKA oferuje pomoc w zaciągnięciu
kredytu na materiały wykończeniowe, nawet, jeżeli jest to ta część budowy, której nie będą realizowali. Na wspólnym spotkaniu z analitykiem finansowym dokładnie trzeba omówić warunki kredytowania.  Jeśli klient będzie chciał zająć się wykończeniem domu później, ES Polska pomoże uzyskać oddzielny kredyt, wyłącznie na wykończenie domu.  W trakcie budowy klient może zdecydować się, że nie chce sam wykańczać domu, albo woli pozostawić to w rękach ES Polska. W takiej sytuacji firma rozszerzy zakres realizowanej usługi o wykańczanie domu.