Klasyczne wnętrze rozszyfrowane…
Charakterystycznym akcentem klasycznego wystroju wnętrza jest powściągliwość i prostota w aranżacji przestrzeni. Starannie wybieramy harmonizujące ze sobą  kunsztowne meble. Raczej stronimy od wzorniczego bałaganu i wielu różnorodnych bibelotów. W klasycznym wnętrzu ważna jest bowiem gustowna przestrzeń, nie może więc być mowy o eklektycznym tłoku kilkunastu przypadkowych sprzętów.   Specyfikę wnętrza pokoju dziennego budują przeszklone i oświetlone regały oraz witryny. Prestiżu dodają duże lustra w pięknych zdobionych ramach oraz solidne masywne drewniane stoły w komplecie z krzesłami o eleganckim obiciu.  W sypialni nie powinno zabraknąć ekskluzywnej toalety, najlepiej z rozkładanym lustrem oraz  wielkiego wytwornego łoża.

… kodem mebli Leonardo
Dla ludzi ceniących kod tradycji wpisany w wystrój wnętrza Zenon i Jakub  Bączyk zaprojektowali zestaw wpisujący się w klasyczną linię wzornictwa Kolekcji Meble Klose – Leonadro. Klasyczna w formie kolekcja Leonardo swoim wyrazem nawiązuje do dawnych lat. Cała oprawa mebli: zastosowane surowce, materiały wykończeniowe, okucia należą do najnowszej generacji. Meble wykonane są według najnowocześniejszych technologii, z których Kolekcja Mebli Klose znana jest od dawna. Meble z serii Leonardo to przeszklone kredensy i witryny wolnostojące. Uzupełnione spójnym wzorniczo stołem i krzesłami tworzą harmonijny aneks jadalny. Można je również zestawiać w oryginalne kompozycje, które  wraz z eleganckimi dodatkami i dużym lustrem stanowią efektowne umeblowanie salonu czy pokoju kominkowego. Połączone z kompletem wypoczynkowym zaaranżują elegancki “living room”. Rozszerzenie zestawu o solidne biurko, daje także możliwości aranżacji prestiżowego gabinetu, pokoju do pracy  czy domowej biblioteki. Wrażenie luksusu  we wszystkich pomieszczeniach urządzonych meblami Leonardo podkreślają dodatkowo przeszklone meble. Wszystkie bowiem są podświetlane.  W Leonardo na szczególną uwagę zasługuje piękna sypialnia z dużą szafą ubraniową – dwu-, trzy- lub czterodrzwiową – oraz ze stylizowaną toaletką.

W tak urządzonym wnętrzu czujemy się komfortowo.

Piękny detal czyni klasykę
Meble linii Leonardo są niczym kunsztowne dzieło sztuki. Każdy fragment, najmniejszy szczegół został starannie zaprojektowany,  a następnie z dbałością wykonany. Zastosowano chociażby efektowne wykończenia metalowe – wysokiej jakości okucia i zawiasy w kolorze starego mosiądzu, nawiązujące stylistycznie do klasycznych kształtów mebla. Seria Leonardo  obfituje w elementy ozdobne. Liczne, bogate w formie profile – korony, cokoły i drzwi w litych elementach – nadają bryłom niepowtarzalnego wyrazu. Istotnym aspektem podkreślającym klasyczny styl mebli Leonardo jest ich kolor. Klose proponuje 3 wybarwienia: Czereśnia Orzech wenecki, Czereśnia wenecka oraz Czereśnia wenge wenecka. Odcienie te wydobywają z mebla szlachetność, nadając mu śródziemnomorskiego charakteru. Zestaw Leonardo składa się z 36 elementów.