Poznaj siedem powodów, dla których warto wybrać palisadowe systemy ogrodzeniowe przy projektowaniu ogrodzenia dla wymagającego Klienta.

1. Szerokie spektrum zastosowań

Jeśli projektujesz ogrodzenie domu jednorodzinnego, bliźniaka, zabudowy szeregowej lub osiedla mieszkaniowego – wybierz palisadę Egidia firmy Betafence, która nie tylko doskonale ochroni posiadłość i wyznaczy jej granice, ale jednocześnie podkreśli jej urok.

W przestrzeni miejskiej natomiast idealnie sprawdzi się drugi system palisadowy firmy Betafence – panele Barofor, dedykowane takim obiektom jak szkoły, budynki użyteczności publicznej, place zabaw czy tereny rekreacyjne.

(Palisadowy system ogrodzeniowy, fot. Betafence)

(Palisadowy system ogrodzeniowy, fot. Betafence)

2. Bezpieczeństwo

Oba systemy palisadowe firmy Betafence – dzięki swojej solidnej konstrukcji – cechują się wysoką sztywnością i są trudne do sforsowania przez potencjalnych intruzów.

Panele Egidia zbudowane są z dwóch poziomych profili o wymiarach 40 x 20 mm i przyspawanych do nich co 110 mm prostokątnych profili pionowych o wymiarach 30 x 18 mm.

Systemowi Barofor sztywności dodaje unikalny przekrój górnego i dolnego profilu (kształt Omega), w który wspawane są pionowe profile.

Dodatkowo ostre zakończenia profili pionowych spełniają funkcję odstraszającą. Wyjątkiem są panele Barofor Deco zakończone łukami -system polecany jest tam, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników, na przykład wokół placów zabaw, parków czy szkół.

3. Dizajn

Dzięki palisadowej konstrukcji systemy Egidia i Barofor nie tylko gwarantują

bezpieczeństwo ich właścicielom i użytkownikom, ale zapewniają również estetyczne uzupełnienie architektury budynku lub ogrodu.

Palisady Barofor, które stanowią połączenie nowoczesności z wyjątkowo dekoracyjnym wykończeniem, idealnie komponują się z przestrzenią miejską.

Z kolei system Egidia podkreślają urok podmiejskich osiedli domków jednorodzinnych oraz wolnostojących posiadłości wiejskich. Panele Egidia doskonale sprawdzają się jako przęsła między słupkami z klinkieru czy cegły, tworząc harmonijną całość z różnymi bryłami architektonicznymi.

System Barofor dostępny jest w trzech stylach wykończenia paneli:

  • Barofor Round - ostro zakończone palisady z profili o przekroju okrągłym
  • Barofor Square - palisady z profili o przekroju w kształcie rombu
  • Barofor Deco - palisady zakończone estetycznymi łukami

4. Kompletne systemy ogrodzeniowe

Wybierając systemy palisadowe firmy Betafence masz pewność, że zaprojektowane przez Ciebie ogrodzenie będzie dopracowane w każdym szczególe. Ogrodzenia Egidia i Barofor uzupełnione są słupami i kompatybilnymi bramami, z którymi tworzą kompletne systemy ogrodzeniowe.

  • System Egidia uzupełniają skrzydłowe i przesuwne bramy Egidia, dostępne także z wypełnieniem palisadą.
  • Palisady Barofor Square i Round idealnie komponują się z asortymentem jedno- i dwuskrzydłowych bram Robusta. Systemowi Barofor Deco dedykowane są jedno- i dwukrzydłowe bramy Barofor Deco.

5. Bogata kolorystyka

Oba systemy palisadowe – Egidia i Barofor – dostępne są na zamówienie w dowolnym kolorze z palety RAL, co daje Ci dużą swobodę w projektowaniu ogrodzenia.

6. Wieloletni komfort użytkowania

Dzięki najnowocześniejszej technologii powlekania możesz zagwarantować swojemu Klientowi wieloletni komfort użytkowania bez konieczności regularnej konserwacji. Doceni to nawet najbardziej wymagający Klient.

7. Łatwy montaż

Systemowe rozwiązania pozwalają na łatwy samodzielny montaż ogrodzeń Barofor i Egidia przy użyciu minimum akcesoriów, co pozwoli Twojemu Klientowi zaoszczędzić czas i pieniądze.