Lofty przeznaczone są nie tylko dla ludzi o zasobnych portfelach, ale i osób pomysłowych, o prawdziwie artystycznej duszy. Stworzenie odpowiedniego klimatu w takim mieszkaniu wymaga bowiem dużej wyobraźni, wyczucia smaku a także odwagi w łączeniu różnorodnych stylistycznie elementów. Połączenie elegancji i bogactwa z industrialną surowością wnętrz staje się nie lada wyzwaniem również dla producentów armatury łazienkowej. Stalowe elementy i ceglane ściany wymagają adekwatnych stylistycznie produktów sanitarnych i niepowtarzalnych, nieco ekstrawaganckich detali.


 


Ciekawą ofertę dla zwolenników nowych trendów stanowi seria Kludi new waves. Łączy ona w sobie najnowocześniejszą technologię i komfort obsługi. Jej minimalizm designerski powoduje, iż baterie są zredukowane w swych kształtach do najbardziej niezbędnych elementów, świetnie eksponując naturalną surowość wnętrz loftów. Wyrazistość i dynamikę linii podkreśla również materiał użyty do wykonania armatury – chromowany mosiądz o gładkich i błyszczących powierzchniach.


 Kąpiel w promieniach słońca? Wielkie okna loftów dają niepowtarzalne światło i stwarzają ogromne pole do działania dla wyobraźni.


 


Rozświetlona łazienka, dzięki wykorzystaniu różnych odcieni błękitu, złamanego bielą, stworzy prawdziwie niebiańską atmosferę w naszej łazience. Niewątpliwie doda też uroku i subtelności jej właścicielce.


 


  


Niepowtarzalna, męska aranżacja łazienki oparta na ascezie kolorystycznej. Ozdobą jednolitego stylistycznie i surowego w swej wymowie pomieszczenia jest nasycona ciemnymi barwami ściana oddzielająca natrysk od wanny.


  


 


 


Propozycję dla nonkonformistów i zwolenników awangardy w każdym jej wymiarze stanowi łazienka stylizowana na okrętową kajutę. Po całym dniu ciężkiej pracy i podejmowania trudnych życiowych wyzwań zdołamy się w niej ukryć przed światem niczym Kapitan Nemo w swoim Nautilusie.


 


 


 


  Windą do nieba… to wariant skierowany nie tylko do zwolenników statków kosmicznych i klimatów rodem ze „Star Treka”. Szklana tuba przezroczystej kabiny natryskowej idealnie koresponduje z prostotą stylistyczną zestawu natryskowego.


  


 


 


Kludi oferuje kompletny program łazienkowy w serii new waves: baterie umywalkowe, bidetowe, wannowo-natryskowe, natryskowe (również w wersjach podtynkowych
i termostatycznych) oraz zestawy odpływowo-przelewowe.


 


Foto: Kludi new waves